Systemy ścian mobilnych AVECO zostały opracowane z myślą o dopasowaniu ich do wnętrz każdego typu. Dotyczy to zarówno układu (geometrii) pomieszczenia jak i jego warunków technicznych. Posiadamy rozwiązania pozwalające zaadoptować nasze systemy w przypadku stropów o niższych parametrach nośności oraz takich, które zostały już uzbrojone w sieć instalacji elektryczno-wentylacyjnych w miejscach planowanego podwieszenia toru ściany mobilnej.

Oferowane różne typy systemów pomagają dobrać najbardziej optymalny wariant odpowiadający indywidualnym potrzebom Zamawiającego. Szeroka gama płyt okładzinowych pozwala nadać produktowi elegancki wygląd pasujący do każdego wnętrza.

AVECO to produkt całkowicie polski. Ponadto wypracowany przez nas standard kontroli jakości zapewnia najwyższą jakość każdego elementu ściany. 

 

Ściany mobilne AVECO to:

  • prosta obsługa
  • zaawansowany system jezdny
  • możliwość zastosowania okładzin różnych typów
  • nowoczesny design
  • brak prowadnic przypodłogowych
  • brak widocznych pionowych listew modułów *
  • zredukowana masa modułów **
_____* z wyjątkiem wariantu AV-120B
_____** przy zakresie izolacyjności RW=35-42dB
 
 

 

Typ AV-100 / AV-eco

System charakteryzujący się zredukowaną masą własną modułów (przy zachowaniu izolacyjności akustycznej poniżej 42dB) stworzony do zastosowania we wszystkich spotykanych konstrukcjach stropowych - w tym stropów o mniejszej nośności.

Posiada podsystem ekonomiczny 'ECO'.
Umożliwia stosowanie wszystkich typów modułów specjalnych.

W parze z relatywnie niewielką masą własną idzie grubość modułów wynosząca jedynie 100mm.

 

Typ AV-120 / AV-120B

Rozwiązanie dedykowane dla realizacji, w których priorytetową rolę odgrywa izolacyjność akustyczna (powyżej 45dB). Od systemów AV-100 i AV-eco wyróżnia go przede wszystkim masa własna modułów dochodząca do 48kg/m2 ich powierzchni.

Posiada podsystem 120B, który poprzez zastosowanie dodatkowych aluminiowych listew pionowych podkreśla masywny charakter modułów.

Grubość modułów systemu wynosi 116mm.